Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
FAKRO SP. Z O.O.
FAKRO SP. Z O.O.

FAKRO SP. Z O.O.

Na OLX od czerwiec 2014

Ostatnio online w dniu 07 czerwca 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia9
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.


Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.


Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.
 

Kontakt

  • WĘGIERSKA 144A
  • 33-300 NOWY SĄCZ
Pokaż na mapie
    • Strona internetowahttps://www.fakro.pl/oferty-pracy/nowy-sacz/

    Darmowa aplikacja na Twój telefon